СФНУ
8
Років досвіду
5
Років на сайті
Рекомендувати
Активних оголошень
9
Ексклюзивних об'єктів
0
Рекламна активність
49
Останній візит на сайт
2 дні тому
Таунхауси, квартири, будинки, дуплекси від надійних забудовників нашого регіону без комісії для покупця.
Допоможу швидко продати Вашу нерухомість.
Зроблю добірку варіантів – найкращих для Вас.

Продаж будинків (8)

  • АН Green City
    86 000 $
    1 000 $/м²

    Лисенка вул., 16/5

    БЕЗ КОМІСІЇ Пилипів Потік
    86 / 45 / 20 м²
    2 поверхи
    1 сот
    3 кімнати
    2026 рік побудови
    3 дні тому
    До вашої уваги таунхаус в м. Ірпінь по вул. Надсонова. Таунхаус площею 87м + 42м2 мансарда Матеріали будівництва: 1. Фундамент – монолітно-збірний 2. Стіни – газобетон 300мм 3. Утеплення стін – вата базальтова 100мм + баранець декоративний + плитка фасадна 4. міжповерхове перекриття: - між першим та другим поверхом – круглопустотні плити - між другим поверхом та мансардою – деревʼяні балки перекриття 5. утеплення по балкам перекриття – вата мінеральна 200мм 6. покрівля – металочерепиця 7. комунікації: - газ (лічильник) - вода (лічильник) – міська - каналізація – міська - електрика (лічильник, ввід) – 7 кВт (380В) - інтернет – ввід Можливе розтермінування на 6 місяців. Без комісії. Перег...
    Рієлтор
    Сертифікований рієлтор СФНУ
  • АН Green City
    59 000 $
    797 $/м²

    Київська вул., 161

    БЕЗ КОМІСІЇ єОселя єВідновлення
    74 / 22 / 18 м²
    2 поверхи
    1 сот
    2 кімнати
    2023 рік побудови
    4 дні тому
    Продаж таунхаусів в Горенці біля озера площа таунхауса - 72 м2 Планування: дві окремі спальні, два с/у, кухня-вітальня та технічне приміщення. Ділянка 1,7 сотки. Комунікації: -септик 6м3 -свердловина -електрика 13кВт В кожному таунхаусі закладні під піч-камін "Loudun Invicta" - розрахована для обігріву 50м2 або повноцінний камін до 10 кВт. Продаж можливий без оздоблення, з оздобленням та з ремонтом (за домовленістю). Вартість з наповненням 68000$ Побудовано з газоблоку 300,утеплення стін - 100 мм мінеральна вата. Вікна та двері на терасу - Rehau євро 70. Фасад - клінкерна плитка. Криша - металочерепиця. Закрита територія. Під'їзд та прилегла територія - бруківка. В пішій доступності-м...
    Рієлтор
    Сертифікований рієлтор СФНУ
  • АН Green City
    89 500 $
    1 112 $/м²

    Українська вул., 80/1

    БЕЗ КОМІСІЇ єОселя єВідновлення Парк Дубки
    80.5 / 25.7 / 33 м²
    2 поверхи
    2 кімнати
    2024 рік побудови
    1 тиж. тому
    У продажі Таунхаус Ірпінь вул. Українська Загальна площа 80, 5м2 та 0, 9 сотки землі Індивідуальне газове опалення Центральна вода та каналізація Виконана чистова штукатурна стін Перший поверх Кухня-вітальня та с/у Другий поверх вільне планування, можна зробити 2 або 3 кімнати та с/у 2 паркомісця Оф. 12% і 1% Під програми - так! Чекаємо на перегляд у зручний для вас час. Без комісії.
    Рієлтор
    Сертифікований рієлтор СФНУ
  • АН Green City
    60 000 $
    1 200 $/м²

    Молодіжна вул., 11

    БЕЗ КОМІСІЇ єОселя єВідновлення
    50 / 18 / 18 м²
    1 поверх
    1 сот
    2 кімнати
    2024 рік побудови
    1 тиж. тому
    У продажі одноповерховий таунхаус в Ірпені, зручне розташування та швидкий виїзд на Бучу та Київ . Загальна площа тауна - 50 м2 з ділянкою 1,4 сотки землі. Власний задній двір та передній спільний для паркування машин. Комунікації: -індивідуальне газове опалення , котел в ціні! -елетрика -каналізація септик -вода централізована Одноповерховий таунхаус чудова альтернатива квартирі, але ви маєте свій власний дворик, де можна проводити час з друзями та власна парковка, не потрібно їздити шукати вільне місце . Також у продажі є двоповерхові з чистовою штукатуркою та газовим котлом - 80 000 доларів. Є розтермінування, індивідуальне під кожного клієнта. Без комісії, чекаємо на перегляд.
    Рієлтор
    Сертифікований рієлтор СФНУ
  • АН Green City
    120 000 $
    1 622 $/м²

    Київська вул., 161

    БЕЗ КОМІСІЇ єОселя єВідновлення
    74 / 22 / 18 м²
    2 поверхи
    3 сот
    2 кімнати
    2025 рік побудови
    2 тиж. тому
    До вашої уваги таунхаус з новим стильним дизайнерським ремонтом . Ремонт якісний, робили для себе. Таун повністю укомплектований. Опалення електричне, а також піч/камін. Також є резервне живлення, на випадок відключення електроенергії. Велика ділянка з ландшафтним дизайном та критою терасою -3 сотки Також хоз приміщення для зберігання. Місце на парковці під 2 авто. Без комісії. Перегляд у зручний для вас час.
    Рієлтор
    Сертифікований рієлтор СФНУ
  • АН Green City
    67 000 $
    578 $/м²

    Носова, 1-Б

    БЕЗ КОМІСІЇ
    116 / 57 / 25 м²
    2 поверхи
    1 сот
    4 кімнати
    2022 рік побудови
    2 тиж. тому
    У продажі кутовий таун (дуплекс ) Ірпінь, мікрорайон Стоянка . біля Чемпіон клаб. Площа будинку 116м2 з ділянкою 1,77соток землі . Комунікації -газ -електрика -центральна каналізація -скважина Власний і передній і задній двори. Ключі на руках. Без комісії. Перегляд у зручний для вас час.
    Рієлтор
    Сертифікований рієлтор СФНУ
  • АН Green City
    85 000 $
    924 $/м²

    Лисенка вул., 14-Б

    БЕЗ КОМІСІЇ єВідновлення Пилипів Потік
    92 / 45 / 30 м²
    6 поверхів
    1 сот
    4 кімнати
    2015 рік побудови
    2 тиж. тому
    Таунхауси Площа 91м2 та мансарда 40м2 Площи ділянок 1,43 - 2,4 сотки Технологія будівництва - Керамоблок - утеплення пінопласт - фасад комбінований клінкер та баранець - залізобетонні перекриття другий та мансардний поверхи - всі центральні комунікації - заведено 7КВТ, 3 фази день-ніч - передні та задні дворики - гнучка система оплати Серединки ділянки-1,4сотки Кутові ділянки - 1,67 сотки та 2,4 сотки Без комісії! Перегляд у зручний для вас час.
    Рієлтор
    Сертифікований рієлтор СФНУ
  • АН Green City
    115 000 $
    1 127 $/м²

    Павленка вул., 54/2

    БЕЗ КОМІСІЇ єОселя єВідновлення Центр
    102 / 45 / 24 м²
    2 поверхи
    1 сот
    4 кімнати
    2023 рік побудови
    2 тиж. тому
    До вашої уваги таунхаус в м. Ірпінь по вул. Павленка Загальна площа- 102 м2. Власний задній дворик- 1,2 сотки Територія зачинена, окрема зона для парковки автомобілів, а також маленький дитячий майданчик. Всі комунікації заведені, сусіди деякі живуть, деякі ще роблять ремонт. Планування: 1-й поверх: широкий коридор з гардеробною зоною, простора кухня-студія з виходом на задній двір, гостьова спальня, сан. вузол, ніша під сходами або можна зробити кладову/тех.кімнату 2-й поверх: 3 спальні (в одній з яких гардеробна кімната) ванна кімната * В подарунок мансардний поверх 45м2 з мансардними вікнами Комунікації: -індивідуальне газове опалення , котел вже встановлено -центральна вода -центра...
    Рієлтор
    Сертифікований рієлтор СФНУ
Повернутись до всіх пропозицій
Оберіть спосіб підтвердження
Щоб вашу рекомендацію було зараховано, підтвердіть свою особистість
* Особисті дані не відображатимуться на сайті та слугуватимуть лише для підтвердження особистості.
Як верифікуватись через Дію?
Зчитайте QR-код сканером у застосунку Дія й підтвердьте авторизацію Дія.Підписом
QR-код для верификации через Дію
QR-код буде дійсний ще 02:00
Як верифікуватись через Bankid?
Верифікація BankID відкриється у новому вікні. Якщо сторінка верифікації не відкрилася, вікно було заблоковане вашим браузером.
Щоб дозволити відкриття вікна, виконайте такі кроки:

1. Перевірте адресний рядок браузера на повідомлення про помилку або піктограму блокування. Натисніть на нього.
2. Якщо у вас встановлено блокувальник спливаючих вікон, тимчасово відключіть його для цього сайту.
3. Перевірте налаштування вашого браузера і переконайтеся, що блокування спливаючих вікон вимкнено або налаштовано на дозвіл відкриття цього вікна.